Billboardy

BILLBOARDY MOBILNE

Mobilne billboardy reklamowe są idealne do publicznego kreowania wizerunku Państwa firmy, czy też świadczonych przez Państwa usług. Osadzone na przyczepie i mocowane do samochodu, który przemieszczając się prezentuje Państwa reklamę w różnych miejscach w krótkim czasie. Dzięki różnorodności rodzajów billboardów i niskich cen wydruku, na tego typu nośnik reklamowy może pozwolić sobie nawet mała firma. Za ich pomocą można dostosować zasięg kampanii do Państwa potrzeb, a także zasobności budżetu.

Billboard to największy nośnik reklamowy, dla którego stosuje się druk:

  • cyfrowy – przeznaczony dla niskonakładowych realizacji,
  • offsetowy – na potrzeby wysokonakładowych realizacji.

Obie technologie druku charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Standardowy materiał do druku billboardu to blueback, gwarantujący wodoodporność i nieprzezroczystość zadruku. Niezależnie od wielkości zamówienia, billboardy, które dla Państwa wydrukujemy będą wytrzymałe i zgodne z projektem graficznym.

Nasi graficy chętnie wyjaśnią, jakie są właściwe zasady projektowania reklamy billboardowej. Dla Państwa wygody możemy również zaprojektować grafikę na billboard.

Standardowe (i uniwersalne) wymiary billboardu to 504 cm x 238 cm, a cena wydruku jest zależna od nakładu.

Chwytliwe hasło reklamowe, interesująca grafika oraz eksponowana nazwa Państwa firmy mogą okazać się bardziej efektywne niż irytująca, krzykliwa i droga reklama telewizyjna. Od billboardów obecnych w naszej przestrzeni – nie da się uciec.

2 Replies to “BILLBOARDY MOBILNE

  1. Taka reklama robi trochę zamieszania. Ale przecież o to chodzi.

Comments are closed.