Dlaczego warto zainwestować w przyłbicę ochronną
Uncategorized

Dlaczego przyłbica ochronna to dobre rozwiązanie

Ilość osób zakażonych Koronawirusem stale rośnie. Informacje, które przekazują nam stale lekarze oraz osoby związane z Ministerstwem Zdrowia nie są niestety pocieszające. Główna fala zachorowań dopiero przed nami. Dlatego też musimy zrobić wszystko co w naszej mocy żeby ograniczyć możliwość zarażenia się wirusem.

Wiadomo, że najważniejsza jest higiena osobista, mycie rąk, nie dotykanie twarzy oraz używanie maseczek higienicznych. Jednak to może być za mało w przypadku kiedy jesteśmy zmuszeni do kontaktu z innymi osobami. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem będą przyłbice ochronne – https://www.drukomat.pl/przylbica-ochronna-bez-zadruku.

Główne zalety używania przyłbicy ochronnej:

  •         Dzięki lekkiej konstrukcji możemy ją nosić przez wiele godzin bez odczuwania dyskomfortu
  •         Dzięki swojej budowie nie ogranicza pola widzenia i można się w pełni komunikować z innymi osobami
  •         Zapewnia pełną ochronę dla oczu, nosa oraz ust
  •         Koszt jej zakupu jest niskie dlatego każdy może zapewnić sobie dodatkową ochronę
  •         Jest odporna na dezynfekcję środkami odkażającymi zawierającymi alkohol
  •         Jest odporna na zarysowania oraz złamania

Oferta sklepów z tego typu produktami jest bardzo szeroka. A wszystko po to żeby każdy mógł dobrać ochronę odpowiednią do własnych potrzeb i upodobań.

Rodzaje przyłbic ochronnych:

  •         Przyłbica mocowana gumką
  •         Przyłbica z okularami
  •         Przyłbica z regulowanym paskiem

Panuje powszechne przekonanie, że przyłbice są potrzebne jedynie osobom, które pracują w branżach związanych ze służbą zdrowia, farmacją lub osobom, które stale zmuszone są spotykać się z klientami. Nic bardziej mylnego. Każde wyjście do sklepu, przychodni, do apteki lub pracy wiąże się dla nas z możliwością zarażenia się wirusem. Dlatego dbając o nasze zdrowie powinniśmy zabezpieczyć się na ile to możliwe. Połączenie maseczki higienicznej z przyłbicą ochronną sprawi, że będziemy posiadać barierę bezpieczeństwa w razie kichnięcia lub kaszlnięcia w naszej obecności przez osobę zarażoną. Dodatkowo ograniczy nam możliwość dotykania okolic nosa oraz ust. Przyłbice ochronne możemy używać również podczas spotkań z osobami z naszego otoczenia, które potrzebują pomocy w zrobieniu zakupów lub wykupieniu leków. Koszt ich zakupu jest niski, a jednocześnie możemy z nich korzystać wielokrotnie.