Inne materiały

Malunki na płótnie

Obrazy canvas powstają poprzez zadrukowanie płótna, efekt jaki daje dany druk jest niesamowity a obrazy wyglądają jak by ktoś rzeczywiście na płótnie namalował obraz.

Niesamowita ozdoba każdego wnętrza

Druk na płótnie canvas daje ciekawy efekt, a obrazy wydrukowane w ten sposób mogą mieć różne rozmiary. Dzięki temu taki obraz pasuje do każdego wnętrza. Treść ilustracji może być projektem zaproponowanym przez drukarnię lub naszym własnym pomysłem przedstawionym w drukarni.

Jak powstają druki na płótnie?

Płótno canvas to bawełniany materiał, który bardzo dobrze przyjmuje różnego rodzaju atramenty. Inaczej nazywane bywa płótnem artystycznym.
Materiał canvas jest matowy lub nabłyszczany, wiernie odwzorowuje obrazy czy fotografie, pozwala na wydruk małych dzieł sztuki, w różnych rozmiarach. Sam druk na płótnie powstaje na specjalnych ploterach, które drukują tuszami wodnymi czy pigmentowanymi. Następnie obraz napina się na blejtramy i przez to uzyskuje się dzieło sztuki, które można powiesić na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczenia.

Obrazy canvas mają piękne, mocne i żywe kolory, które są odporne na promieniowanie UV.

Wydruki na płótnie wykonywane są w drukarniach, które drukują druki wielkoformatowe. Klient, w niektórych drukarniach, dostaje kilka wersji obrazu, by móc wybrać wersję najlepszą dla siebie.

Własny projekt

Różnego rodzaju wzorów obrazów na canvie jest bardzo wiele. W przypadku gdy zależy nam na wydrukowaniu naszego projektu, lub naszego zdjęcia, musimy zlecić wykonanie projektu drukarni.

Zdjęcie powinno być dobrej jakości i musi być bardzo dobrze wykadrowane. Możemy przesłać nasz projekt do drukarni poprzez internet lub dostarczyć go osobiście.

Drukarni zrobi nam obraz canvas jedyny i niepowtarzalny, w pełni oparty na naszym własnym projekcie.

Niesamowite dekoracje

Canvasy dają niesamowity efekt i są bardzo ciekawą ozdobą wnętrz. Obrazy canvas nie tylko nadają się do domów, mogą zdobić ściany restauracji, biur, salonów fryzjerskich czy różnego rodzaju sklepów.