Reklama na samochód

REKLAMA NA SAMOCHÓD

Wielkoformatowa reklama na samochód to sposób na promocję Państwa firmy. To jednorazowo płatna usługa, dzięki której przez długi czas mogą Państwo czerpać same korzyści poprzez prezentację reklamy na ulicach miasta czy gdziekolwiek się znajdujecie. Dzięki profesjonalnej grafice i doskonale wykonanej usłudze, Państwa auta będą pracować na Wasz wizerunek za darmo. Tworzymy wizualizacje reklamy na samochodzie, dzięki czemu Klient może przekonać się jak będzie wyglądał samochód po umieszczeniu reklamy na aucie.

Reklama na samochody drukowana jest na ploterze najnowszej generacji, który umożliwia wydruk w wysokiej rozdzielczości z jakością fotograficzną na specjalnych elastycznych podłożach, które przybierają kształt pojazdu. Do druku stosujemy tusze nowej generacji, które są odporne na promieniowanie UV i na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Nasza oferta obejmuje również druk liter, tekstów i kształtów logo firmy.

Przy niewielkim zużyciu materiału można uzyskać ciekawe efekty wizualne, a budżet takich realizacji jest zdecydowanie niższy niż dla reklamy całopojazdowej. Napisy i naklejki są drukowane na trwałych foliach samoprzylepnych. Folie, z których wykonujemy napisy na auto nie niszczą lakieru i mogą być w dowolnej chwili odklejone, zmienione lub usunięte, bez jakiejkolwiek szkody dla samochodu i jego lakieru.

Oznakowane reklamą auto doda splendoru Państwa firmie, która będzie zauważalna i obecna w wielu miejscach, „podając dalej” informację o Państwa usługach lub produktach.

2 Replies to “REKLAMA NA SAMOCHÓD

  1. Reklama zwraca na siebie uwagę, gdziekolwiek pojawi się auto. Firma godna polecenia.

Comments are closed.