Inne materiały

Torby mesh wykorzystywane na branżowych targach i w sklepach

W trosce o środowisko warto wykorzystywać torby wielokrotnego użytku. Najlepiej sprawdzają się materiałowe torby mesh, ze względu na ich wytrzymałość.

Co jest tajemnicą trwałości torby mesh?

Przede wszystkim torby mesh wykonane są z poliamidu wzmocnionego materiałem PCV. Takie zestawienie sprawia, że siatka mesh staje się bardzo mocna i trudna do zniszczenia. Dobrze przepuszcza światło oraz jest bardzo sztywna i nie odkształca się pod wpływem wiatru. Jest też odporna na wilgoć. Z tego względu siatka mesh używana jest również do produkcji banerów reklamowych wielkoformatowych, które zdobią elewacje budynków. Nic więc dziwnego, że torby mesh zyskały równie dużą popularność, co banery.

Jakie torby mesh wykorzystuje się w promocji?

Na branżowych targach do promocji produktów i usług wykorzystuje się torby mesh, które mają format torebek prezentowych. Można w nich umieścić gadżety promocyjne, takie jak długopisy, notesy, breloki, zawieszki, a także biuletyny. Klienci mogą w nich również dostać próbki produktów, np. perfum. Takie torby mogą wykorzystać również na zakupy, gdyż z całą pewnością materiał nie przemoknie. Sprawdzą się zwłaszcza w wersji XL i kształcie łódkowatym.

Komu zlecić wykonanie toreb mesh z nadrukiem?

Zlecenie wyprodukowania toreb profesjonalnej drukarni online sprawia, że nadruk jest trwały i nie ulega przetarciu na skutek użytkowania czy niekorzystnych czynników atmosferycznych. Używane technologie zapewniają najlepszą jakość wydruków i dużą szczegółowość grafik. Zanim jednak dojdzie do tego etapu potrzebny jest projekt napisu lub logo na torbie. Taką pracę można zlecić profesjonalnemu grafikowi, który odpowiednio rozmieści wielkość napisów i logo na torbie, wykorzysta nasze pomysły, a także inwencję własną. Ostateczna decyzja co do wyboru grafiki należy rzecz jasna do klienta. Warto wybrać unikalny motyw, który będzie kojarzył się z działalnością danej firmy. Nie jest to proste jednak profesjonaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie. Torby mesh to odpowiedni wybór dla wielu branż.