Wizytówki

WIZYTÓWKI

Wizytówki to niewielkie kartoniki, o wymiarze 90×50 mm lub 85×55 mm, z nadrukiem jedno lub dwustronnym. Zamawiane u nas wizytówki mogą zostać spersonalizowane zgodnie z Państwa życzeniem. Wiemy, że reklama wymaga kreatywności, a nasze wizytówki dają naprawdę wiele możliwości ich wykorzystania. Wzbogacone atrakcyjnym projektem, mogą stać się znakiem rozpoznawczym dla Państwa firmy czy konkretnej osoby.

Jakie są nasze wizytówki?

Zgodne z Państwa oczekiwaniami: zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie. składane lub pojedyncze, lakierowane na całej powierzchni lub selektywnie, dostępne również w formacie karty kredytowej.

Oferujemy Państwu druk wizytówek w technologii offsetowej oraz cyfrowej. Wizytówki drukowane cyfrowo realizowane są w kilka godzin od momentu przekazania odpowiednio przygotowanego pliku do druku.

Druk wizytówek odbywa się na wysokiej jakości maszynach drukarskich, gwarantujących najwyższą precyzję druku, z wiernym odwzorowaniem każdego, nawet najmniejszego detalu z projektu.

Wizytówki drukujemy na wysokiej jakości papierze błyszczącym lub matowym. W celu uzyskania eleganckiego i profesjonalnego efektu oferujemy możliwość położenia folii na wizytówki. Minimalna ilość wizytówek jaką drukujemy, to 100 sztuk/zamówienie.

Nasze usługi obejmują zarówno druk wizytówek z własnym wzorem, jak również według projektu naszego doświadczonego grafika.

Zapewniamy szybką, profesjonalną usługę w atrakcyjnej cenie. Uwzględniamy przypisane naszym stałym klientom rabaty!

2 Replies to “WIZYTÓWKI

Comments are closed.